2021-2022 Sonbahar Kış Sezonu İçin 4 Yatak Odası Renk Trendi

2021-2022 Sonbahar Kış Sezonu İçin 4 Yatak Odası Renk Trendi

Hiçbir şey daha soğuk aylar için yatak odasını yenilemekten daha büyük bir tatmin duygusu veremez. Bugün, 2021-2022 Sonbahar/Kış sezonu için dört cesur yatak odası renk trendini açıklamaya çalışacağız.

Bugün odak noktası tamamen cesur tonlarla ilgili. Çünkü soğuk rüzgar ve yağmur sayesinde içeride daha fazla zaman geçirdiğinizde, havayı hafifletmek için yatak odanızın biraz renge ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.

İyi haber şu ki, Tek renk üzerinden hareket etmek zorunda değilsiniz. Örneğin, nötr bir nevresim takımı alabilir ve onu hardal, haki veya gülkurusu renkleri ile süsleyebilirsiniz.


Yatak Odası Renk Trendi 1: Hardal

Yatak odanız için bu leziz gölgenin tam renk adına çok fazla takılmayalım. Bazı markalar buna hardal, bazıları turuncu, diğerleri zerdeçal diyebilir. Esasen, yatak odanıza bir ihtişam duygusu getirecek olan derin çamurlu bir sarıdır. Sanırım hepimiz bu konuda hemfikir olabiliriz, değil mi?

Bir yatak odası için bu renk söz konusu olduğunda en büyük dezavantaj, parlak ve karamsar arasındaki çizgide yürümesidir. Birçok ton bu denge duygusunu getirmek için mücadele eder. Mutluluğu uyandıracak ve ana ya da misafir yatağınıza biraz hayat getirecek kadar güneşli, ama aynı zamanda sofistike ve olgun hissettirecek kadar derin.

Ayrıca yatak odanızda bulunan önceden kullandığınız nevresim pike ve benzer diğer eşyalarınız ile de çok güzel uyum sağlayabilir. Siyah ve kömür rengi yatak takımları, hardal rengi yastık veya yatak örtüsü ile gerçekten güzel bir ahenk yakalayabilir. Kar beyaz çarşaflar, üstüne serilmiş bir hardal nevresim takımına bayılacak. Leylak gibi yumuşak mor tonları bile hardalın yanında parlıyor. Dürüst olmak gerekirse, düşündüğünüzden daha çok yönlü!

Yatak Odası Renk Trendi 2: Haki

En popüler ve sevilen yatak odası renk trendine geldik; Haki! Bu, yıl boyunca bir tür renk paleti gibiydi, ancak daha soğuk aylarda gerçekten harikalar yaratır. Yerleşik bir rahatlık duygusuna sahiptir, ve evinizdeki siyah, beyaz, gri ve kahverengi renklere de çok güzel uyum sağlar.

Bu, yalnızca nötr tonlarla değil, aynı zamanda bir dizi başka renkle de çalışan çok yönlü bir renk tonudur. Ten Rengi/allık tonlarıyla birlikte kullanılan bir yatak odasında görün; Bunun gibi daha açık bir renkle birlikte kullanılmasının bu kadar iyi görünebileceğini kim bilebilirdi? Bu yaklaşım, bazılarının Haki gibi erkeksi bir renk olarak görebileceklerini dengelemenin güzel bir yoludur.

Yatak Odası Renk Trendi 3: Kiremit Renk Tonu

2021'de Earthy Organic trendini (Dünya Organik trendi) iç mekanlar için büyük bir trend olarak doğal görünümlürenklerden biri olan Kiremit rengi öne çıktı. Bu renk oldukça olgun, aynı zamanda mutlu ve canlandırıcı hissettiriyor. Bu rahat, Özgür ve ikonik havayı seven boho severler, son dönemlerde kiremit renginin doğal cazibesine kapılarak bu rengi gerçekten ikonik bir renk haline getirmeye başladı.

Ayrıca Hasır, Duvar Yosunu, sisal bitkisi ve diğer benzer dokular gibi yıpranmış veya organik malzemelerin yanında gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Sanırım birçoğunuz bu renk trendini şimdiden seveceksiniz.

Yatak Odası Renk Trendi 4: Gülkurusu

Şimdi bu yatak odası renk trendi ile biraz hile yaptık diyebiliriz! Bunun nedeni, şu anda pek çok markanın kırmızıdan mora ton skalasının tamamını keşfetmesidir, bu yüzden izleme keyfiniz için çok çeşitli tonlar eklememek bize yanlış geldi.

Bu yüzden, elbette, bu trendi Gülkurusu olarak adlandırıyoruz, ancak kullanılan bir sürü renk tonu var. Biraz bordo, biraz kestane rengi, biraz erik, biraz şiraz ve hatta biraz kuru üzüm tonu var. Eminiz içinde birkaç renk daha vardır. Ancak buradaki mesaj açık: Bu Sonbahar ve Kış yatak odanız için zengin ve romantik bir hava istiyorsanız, bunu elde etmenin yolu tüm bu renklerin bir kombinasyonudur.

Bu kesinlikle partinin en görkemli trendi ve bir renk yumruğuna ihtiyaç duyan tamamen beyaz bir alanın yanı sıra daha karamsar kahverengi veya kömür temelli bir fondöten üzerinde iyi uzanacak. Gerçekten de oldukça çok yönlü.