Aradığın ürünü nasıl bulursun?  

Aradığın ürünü nasıl bulursun?  

Günlük yaşantımızda çeşitli ihtiyaçlarımız bulunur. Özellikle hanımların dikkatini çekecek olan bu platformda ev tekstilinden, züccaciyeye , giyimden, kişisel bakıma varana kadar bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Madame Dower adlı bu platforma üye olmak ve giriş yapmak .

Üye ve giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra dilediğiniz ürünü anasayfamızda bulmanız mümkün. Örneğin ; parfüm arıyorsanız kişisel bakım bölümüne bakabilirsiniz. Yine aynı şekilde nevresim takımı, pike , yatak örtüsü, uyku seti vb. ürünleri arıyorsanız ev tekstili seçeneğinden aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Madame Dower çeşitli ürünleri bünyesinde barındırdığı gibi çocuklarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oyuncak bölümüne de yer vermiştir.

Örnek; Nevresim Takımı Arama
İhtiyacınız olan "Nevresim Takımını" binlercesi arasında seçmek zordur ve oldukça fazla zaman almaktadır, Zamanınızı önemsiyoruz, bundan dolayı aradığınız ürünü kolay bulmanıza olanak sağlıyoruz. Aşağıdaki resimi baz alarak size nasıl kolay nevresim takımı bulacağınız konusunda bir kaç ip ucu vereceğiz.
Madame Dower sitesine giriş yaptıktan sonra "Ev Tekstili/Nevresim Takımları" kategorisine ulaşıyorsunuz, Ürününü satın almak istediğiniz Markayı seçiyorsunuz, Toptan veya Parekende sekmesinde durum seçimi yapıyorsunuz. Kumaş Türü ve Ebat seçtikten sonra İhtiyacınıza göre olan nevresim takımları binlercesinin içerisinde seçilip size sunuluyor.

 

 

El işçiliğinden hoşlanan üyelerimiz için, el sanatları bölümünde çeşitli bakır ürünlerimiz bulunmaktadır. Siz değerli üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ürünleri sitemizde bulundurmaya, sizleri memnun etmeye devam edeceğiz.