Toptan Satın Alacağım Ürünlere Nasıl Teklif Alırım?

Toptan Satın Alacağım Ürünlere Nasıl Teklif Alırım?

Kişisel bakımdan giyime, ev elektroniğinden oyuncağa, züccaciyeden ev tekstiline kadar aradığınız birçok ürünü rahatlıkla temin edebileceğiniz platformumuzda toptan ürün de satın alabilirsiniz. Örneğin; çeyiz alışverişi için gerekli tüm ürünleri toptan temin etmek isteyebilirsiniz. Alacağınız toptan ürünleri indirimleri takip ederek de temin edebilir veya bunlar için fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu ürünler beğendiğiniz mağazaların ürünleri veya kişisel hesaplardan yüklenen ürünler de olabilir.

Toptan Satışlar Teklif Al Butonu İle Yapılmakta

Madame Dower’da satılan bazı ürünler toptan olarak satılmaktadır, Toptan olarak satılan ürünlerde Sepete Ekle butonu yerine “Teklif Al” butonu görünmektedir. Teklif al butonu yardımı ile satılan ürünün toptancısından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alacağınız toptan ürünlerden fiyat teklifi için yapmanız gereken öncelikle ürünlerinizin bulunduğu sayfaları takip etmek ve mesaj seçeneğinden fiyat teklifi almak. Böylelikle toptan satın alacağınız ürünlerin fiyat teklifi için satıcıyla iletişim kurabilirsiniz. Amacımız siz değerli üyelerimize güvenli bir alışveriş sunarken, kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulmanızı sağlamak.  Bu iletişim yoluyla toptan alacağınız ürünler için fiyat teklifini kolaylıkla sunabilir, istediğiniz fiyat teklifini almanız halinde satın alma işlemini web sitemizde ürünler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.