Dexe Anti Hair Loss Shampoo Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

0
(0)
0 639
230
Stokta var
2363695698788
Dexe

Dexe Anti Hair Loss Shampoo, Dexe Saç Büyüten Şampuan, Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, İncelmiş Saçlar ve Saç Dökülmesi için Şampuan, Güçlü Doğal Organik İçerikler,

Saç derisi ve saç, vücudun mikro ekosistemine katkıda bulunur; Dexe bu sistemin dengesini korumanın yolunu bulmuştur. Ginseng, angelica, go ji, zencefil ve küsküt gibi doğal bitki özleri içeren bütünsel bir bitkisel tarif, başın akupunktur noktalarına yapılan masajla birleştirilerek saç derisi ve saç problemlerini temelden çözer.

  • TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN: Kadınlar ve erkekler için Dexe saç büyütme şampuanı, tüm saç tipleri için etkili olan temel besinlerle doludur. Boyalı saçlar, yağlı veya kuru, ince telli saçlar, kırılgan saçlar, uzun veya kısa saçlar, düz veya dalgalı saçlar için güvenli bir şampuandır.
  • SAÇ DÖKÜLMESİNİ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE AZALTIN: Dexe saç dökülmesini önleyici şampuan, saçları besler ve onarır, nemi hapseder ve parlatır. Kırılgan, kıvırcık ve zarar görmüş saçları güçlendirin, saç köklerinin gücünü artırın, saç dökülmesini etkili bir şekilde azaltın, kendinizi daha güvende hissedin.
  • DOĞAL İÇERİKLER: Saçları dolgunlaştırmanın sırlarından biri de saç köklerini ve saç tellerini besleyen ürünleri düzenli olarak kullanmaktır. Saç büyümesine yönelik şampuanımız, Polygonum Multiflorum, Çay Ağacı Yağı, Eski Zencefil, Pseudo-Ginseng, Cacumen Platycladi, Dittany Root ve benzeri doğal içerikler içeren bitkisel formül kullanır.
  • HASARLI DERİ DÖKÜMÜNÜ ONARIN: Saç incelmesi ve saç dökülmesi için Dexe şampuanı, saç derisinin besin emilimini destekler, saç derisini besler ve eski haline getirir, saçın hızla yeniden büyümesine yardımcı olur, kuruluğu iyileştirir ve kepeği etkili bir şekilde engeller. Saç dökülmesi problemini çözün.
  • % 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ: Daha sağlıklı saçlar sağlamak için en iyi malzemeleri ve kaynakları kullanarak onu mükemmel bir günlük şampuan haline getiriyoruz. Şampuanı gönül rahatlığıyla satın alın.
Kargo Maliyeti
Teslim süresi 1 İş günü

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.