Güvenli E-Ticaret

Güvenli Ticaret Sistemi Madamedower.com üzerinden yapılan alışverişlerde Asoğlu Group güvencesi ve denetimi ile sürecin baştan sona kontrol edilmesidir. Gerçekleşen alışverişlerde ürün teslimi ve ödeme, mağaza ve müşteri sorumluluğundadır. Madamedower.com gerçekleşen alışverişlerde ‘Güvenli Ticaret Sistemi’ ile alıcı ve satıcı arasındaki bütün adımlarda kontrolü sağlar.

Güvenli Ticaret Sistemi Adımları

Müşteri istediği mağazaya girer, dilediği ürünü seçer ve ödeme işlemini gerçekleştirir,
Müşteriden alınan sipariş tutarı, Madame Dower havuz hesabına aktarılır,
İş ortağı tarafından ürün özenli bir şekilde paketlenerek anlaşmalı kargo firmasına teslimini gerçekleştirir,
Anlaşmalı kargo firması teslim aldığı ürünü alıcıya teslim eder,
Müşteri kendisine ulaşan ürünü teslim alır ve kontrol eder, işlem onayı verir, onayı alınan teslimatın ödemesi tedarikçi firmaya yapılır.
Müşteri ürünü teslim aldıktan sonra, 3 gün içerisinde herhangi bir geri dönüş yapmaması durumunda onay vermiş sayılarak tedarikçi firmaya ödemesi gerçekleştirilir.


Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamakta veya 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Ödeme güvenli bir 3D Secure sayfası üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcısı ve anlaşmalı bankalar tarafından gerçekleştirilir. Ödeme onaylama sisteminde bankanızdan gelecek olan onay ya da ret mesajına göre de siparişiniz işleme alınır. Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik

Madamedower.com E-Ticaret platformu olarak on line alışverişin kolay ve keyifli olduğu kadar güvenli olmasını da önceleriz. Bunun için çeşitli güvenlik ünlemleri alan firmamız sektörün öncü web güvenkil firmaları ile çalışarak müşteri ve tedarikçi güvenliğini en üst düzeyde tutuyoruz. Sitemize üye olan kullanıcıların bilgileri sadece alışveriş amacı ile kullanılarak kesinlikle 3. kişi yada kurumlar ile paylaşılmaz ve veri tabanımızda kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin gerçekten Madamedower.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.