İade Koşulları

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe veya sürekli veri taşıyıcısıyla (e-posta) ile iade edebilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş. Satış vasfını yitirmiş..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler madamedower.com tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Eczane ve kişisel sağlığı etkileyen ürünlerin iadesi söz konusu değildir. Madame Dower müdavimlerinin sağlığını önemsiyoruz. Art niyetli bazı insanların önüne geçilmesi amacı ile iade kabul edilmeyecektir.

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, bizimle irtibata geçerek siparişi iptal etme hakkına sahiptirler.

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.