Hakkımızda

Kurumsal Bilgiler

Asoğlu Şirketler Grubu olarak ulusal bazda 7 firma ile iş sektöründe öneli bir saygınlığa sahip olan firmamız günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen E-Ticaret sektörüne adın attık. Teknolojinin her geçen gün hayatımıza daha fazla sirayet ettiği teknoloji çağında artık alışverişlerin de online ortama taşındığı dönemde tamamen kullanıcı odaklı ve tedarikçilerin rahat ortamda ürünlerini sergileyebileceği, müşteri ve satıcıların arasında köprü görevi gören en önemli platformlardan biri olarak işe başladık.

Ciddi ve profesyonel AR-GE ekibi ile sürekli olarak daha iyiyi hedefleyerek gerek müşteri gerek satıcıları kolay ve güvenilir bir platformda buluşturmak için kolları sıvadık.

Ürün ve ödeme güvenliği ile ürünün son kullanıcıya eksiksiz ve hatasız ulaşması konusunu önceleyerek, ulusal ve global iş ortakları ile çalışarak E-Ticaret ekosisteminin önemli bir parçası olduk.


Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin


Ekip ruhunun iş hayatında ne kadar önemli olduğunu ve birlikte hareket etmenin verimliliği ne kadar arttırdığını bizzat yaşayarak öğrenmiş ve öğretmiş bir firma olarak çaycısından genel müdürüne kadar mükemmel bir ahenk ile çalışmanın formülünün ekip ruhu olduğuna inanıyoruz.


Tedarikçi ve Müşterilerimiz İçin Çalışıyoruz


E-Ticaret Ekosisteminin üç ayak üzerinde inşa edildiğini bu ayakların en önemlisinin müşteri ayağı olduğunun bilgisi ile hareketle çalışmakla beraber ürün tedarikçileri seçiminde de oldukça titiz davranarak alışveriş sitemizin de kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.


Disiplinden Taviz Vermeden Samimiyet ve Mütevaziliği Önceleriz
Çalışma alanı içerisinde personelimizin rütbe ve iş deneyimlerine bakılmaksızın bir genel saygı ve sevgi çerçevesinde çalışır ekosistemimizin bir parçası olan her personelimizi dinler fikirlerini önemseriz.
Gelişim ve Değişimin Anahtarının Merak Olduğunu Biliriz
Gerek kullanıcılar gerek tedarikçiler ile firma çalışanlarının kullanıcı deneyimlerinden azami derecede faydalanır her değişimi merak eder her gelişimi araştırır en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çalışırız.


Pragmatist Yapıya Sahibiz Sonuç Odaklı Çalışıyoruz


Biz ekip olarak iş dünyasında sonucun ne kadar önemli olduğu bilgisini önde tutarak gideceğimiz sonucu hesaplayarak sonuç olarak hem tedarikçilerin hemde müşterilerin çıkarını önceleyerek çalışıyoruz. Platformumuzda ürün satan tedarikçilerin maksimum faydayı elde etmesini ve müşterilerin ürün alırken maksimum faydayı güvenilir bir ortamda almasını sağlamak için var gücümüzle mücadele ediyoruz.


Raporlama İşimizin Olmazsa Olmazı


Biz, iş dünyasında verilerin öneminin farkında olarak her anı ve her detayı kayıt altında tutarak bütün bu bilgileri veri olarak tutar günlük, haftalık, aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık bazda rapor haline getirerek verilerle hareket ederek olası riskleri önceden kavrayarak Firma, Tedarikçi ve müşterilerin riskini minimize ederek kar ve kazancı maksimize etmeye çalışırız.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.